Përshkrim

Heq qimet lehtesisht nen nivelin e lekures pa krijuar irritime ne te.

Pervec se funksionit te qethjes makina Gemei 6050 perdoret dhe si nje makine rroje. Pra 2 funksione ne nje pajisje te vetme

Thuaj Jo skuqjeve apo irritimeve te lekures me kete Makine Qethje.

Ndryshoni pamjen me lehtesi fale kokave te ndryshueshme qe ajo disponon.

Ju gjithashtu do te keni mundesine edhe te shkurtoni mjekren dhe barsetat.

Me saktesi 1.5 mm midis çdo gjatesie, ju mund te personalizoni pamjen sipas deshires tuaj.

Sa kohe keni qe deshironi te keni nje look te vecant por berberi juaj nuk e ka arritur kurre? Atehere ka ardhur momenti qe ju ti jepni vetes suaj pamjen qe deshironi ne cdo moment.

Materiali e tij eshte rezistent, i forte dhe cilesor.

Per nje pamje te jazhtzakonshme, te pare asnjehere me pare.

Krijoni stilin tuaj ne menyren si deshironi ju pa harxhuar para dhe kohe.

Makina eshte teper e thjeshte ne perdorim dhe ne pastrim.

Nuk do ju mundoj dhe as bezdis ne perdorim dhe pastrim.

Nuk ka veshtiresi ne pastrim.

Kreherat me gjatesi te rregullueshme ju ofrojne 20 gjatesi te ndryshme te prerjes nga 1mm deri ne 30 mm.

Thjesht zgjidhni prerjen e deshiruar per rezultate te persosura.

Gjithashtu ofron lehtesi ne pastrim.

Ne paketim perfshihet dhe nje furce per ta beni me te lehte pastrimin. gjithashtu ju mund ti pastroni kokat e saj ne uje dhe me pas ti lini te thahen.

Mund thjesht ta shpelani pajisjen dhe aksesoret nen ujin e rubinetit pas çdo perdorimi per pastrim te lehte dhe performance qe zgjat.

Makine qethje profesionale e cila vjen me nje material cilesor, eshte praktike.

Do ju kursej kohe, energji si dhe para.

Ajo eshte e pajisur me kabell i cili sherben per karikimin e saj.

Me pas perdorimi i saj me kabell apo pa te eshte zgjedhja juaj. Ju mund ta mbani të lidhur me prizen gjate gjithe procesit por nese doni me shume liri perdoreni pa kabllo per 70 minuta pas nje karikimi te plote.

Vjen me nje material shume cilesor. I cili do te jete rezistent dhe asnjehere nuk do i krijoj alergji lekures suaj.
Eshte perfekte per tu perdorur ne shtepi apo kur jeni me pushime.
Makine Qethje Profesionale Gemei e vogel, kompakte, keshtu do te marr shume pak vend ne canten e tualetit.

Pas rruajtjes lekura juaj do te jete e bute pavaresisht nese jeni duke u rruajtur ne te thate apo ne te njome.
Tani nuk keni pse te shqetesoheni, fale makines rroje e cila nuk do te demtoje lekuren.
Pajisja mund te perdoret me xhel ose me shkume rroje.
Ju mund ta perdorni dhe ne te thate dhe me pas te beni larjen e fytyres. Për të arritur nje stil unik dhe ndryshe nga cdokush tjeter.

Eshte i programuar qe te jete mutifunksional, pra 2 ne 1.

Parandalon irrtimin, skuqjen, rritjen e qimeve ne brendesi.

Eshte nje nga produktet me praktike dhe i lehte ne perdorim qe ju do te perdorni ndonjehere.
Makine rroje Gemei e nje cilesie te larte.
Siguri dhe me pak irritim per me shume rehati gjate rruajtjes.

Makinë universale për prerje flokësh të shkurtër me dhembeza të mprehta çeliku inox me cilësi të lartë. Ka koke të lëvizshme të rregullimit të gjatësisë 2 mm, 4 mm, 6 mm.

Dizajn elegant dhe ergonomik.

Punon nga bateria e integruar deri në 70 minuta.

Karikohet nga 220W për 2 orë.

Kjo është e përshtatshm per tu perdorur pa problem.

Makina ka një motor argjendi pd.

Aliazh me shpejtësi të lartë Falë dhëmbëve prej çeliku inox, flokët priten lehtësisht

Mund të përdoren lehtësisht nga parukierët Mund të filloni njësinë vazhdimisht për rreth 70 minuta, (Funksionimi për më shumë se 70 minuta mund të shkurtojë jetën e njësisë tuaj ose mosfunksionimi)

Pajisja do të funksionojë pas 8 orësh. 220-240 V 50/60 Hz 3 vat

Pajisja ka një motor me një shpejtësi të lartë rrotullimi. Te gjitha keto mundesi ne nje produkt te vetem.

Aliazh me shpejtësi të lartë Falë dhëmbëve prej çeliku inox, flokët priten lehtësisht.

Mund të përdoren lehtësisht nga parukierët.

Mund të filloni njësinë vazhdimisht për rreth 70 minuta, (Funksionimi për më shumë se 70 minuta mund të shkurtojë jetën e njësisë tuaj ose mosfunksionimi) Pajisja do të funksionojë pas 8 orësh. 220-240 V 50/60 Hz 3 vat Pajisja ka një motor me një shpejtësi të lartë rrotullimi.

 • Konsumi i energjisë 3 W.
 • 3 grykë.
 • 3 cilësime të gjatësisë.
 • 2 mm gjatësia minimale e prerjes.
 • 6 mm gjatësia maksimale e prerjes.
 • 1.70 m gjatësia e kordonit të energjisë.
 • Treguesi i karikimit të baterisë i pranishëm.
 • Celik inox.
 • 40 mm gjerësia e tehut.
 • 70 minuta jetëgjatësia e baterisë.
 • 2 orë kohë e karikimit të baterisë.
 • Furçë pastrimi.
 • Ngjyra e trupit të zezë.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Makine Qethese Profesionale Gemei GM-6050”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products