Përshkrim

Çdo person ka një përvojë të ndryshme masazhi për shkak të ndjeshmërisë së tij.

Ky masazhues është shumë i mirë për strukturen e trupit tuaj.

Përdorni trazim të thellë për të masazhuar pikat e akupunkturës, në mënyrë që të ndjeni dhimbje të lehta kur filloni ta përdorni. Filloni me intensitetin më të ulët.

Masazhuesi ka një leckë që mund ta përdorni për të mbuluar nyjet e masazhit për të lehtësuar vështirësinë.

Rekomandohet të përdorni 15-20 minuta çdo herë. Përdoreni deri në 3 herë në ditë për të shmangur mbipërdorimin.

Ju lutemi përdorni atë në mënyrë rigoroze sipas manualit të udhëzimeve për të zgjatur jetën e tij të shërbimit.

Mos e vendosni të gjithë trupin në masazhues (këndi i rekomanduar prej 45 gradë).

Ofron lehtësim të thellë të indeve

Liron muskujt tuaj të ngurtë për të përmirësuar qarkullimin

Masazh auto-ritmik i para-programuar në nivele të ndryshme intensiteti për t’iu përshtatur nevojave tuaja

Lehtësim i synuar për dhimbjet dhe tendosjet e muskujve rreth qafës, shpatullave, barkut, belit, kofshëve, ijeve dhe shpinës

Dizajn portativ pa duar me panel kontrolli me një prekje

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Masazhues Universal”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products