Maske per femije

120 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:I00011

Categories: ,

Maska eshte mjeti i pare mbrojtes per secilin nga ne pavaresisht veshtiresise qe je jep gjate perdorimit.
Dizenjimi interesant dhe terheqes i maskave per femije do te shtoje deshiren e femijes tuaj per mbajtjen e saj rregullisht.

🛑Material i lehte.
🛑Cope qe lahet lehte pa u demtuar.
🛑Gjendje ne ngjyre te ZEZE, BLU & ROZE.

Be the first to review “Maske per femije”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.50 4.50 rating from 10 reviews

Menuja kryesore