Përshkrim

Maska eshte mjeti i pare mbrojtes per secilin nga ne pavaresisht veshtiresise qe je jep gjate perdorimit.
Dizenjimi interesant dhe terheqes i maskave per femije do te shtoje deshiren e femijes tuaj per mbajtjen e saj rregullisht.

🛑Material i lehte.
🛑Cope qe lahet lehte pa u demtuar.
🛑Gjendje ne ngjyre te ZEZE, BLU & ROZE.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Maske per femije”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products