Përshkrim

Mbeshtetes shpine BackDisc zvogëlon dhe eleminon dhembjen e shpinës.

Përmirëson dhimbjen e shpinës deri në 80%.

Me dy pjesë: një te gjatë për të gjithë shtyllën kurrizore dhe një pjesë të shkurtër për pjesën e poshtme të shpinës.

Pa efekte anesore.

I lehtë dhe teper i rehatshem për t’u përdorur dhe nuk ka efekte anësore.

Ai mund të vishet madje edhe poshtë rrobave dhe përshtatet plotësisht me formën e shpinës suaj.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Mbeshtetes shpine BackDisc”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products