Mbeshtetes shpine per karrige te ndryshme dhe makina

590 L1,190 L (-50%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:K216-01

Per nje mbështetje te rehatshme ne sendilje apo karrige, siguron rehati gjatë gjithë ditës  në punë.
Dizanj për të bashkangjitur me lehtësi në çdo karrige.

Ju ndihmon në zvogëlimin e tensionit mbrapa duke ruajtur kurbën mesit e shpinës tuaj të ulët.
Pëlhurë unike rrjetë lejon rrjedhjen e ajrit për rehati tuaj personale, ndërsa ajo përputhet butësisht me konturet e trupit tuaj për mbështetje të njëtrajtshme.

Karakteristika:
1: Sistemi i mbështetjes ergonomike të mesit qendron me mbështjellësin mbrapa neutral, duke ju lejuar të uleni mirë.
2: Dizajni unik ofron komoditet dhe përkrahje duke promovuar sjellje të mirë.
3: Rrjeta lejon rrjedhjen e ajrit për përdorim të qetë dhe të rehatshëm.
4: Bashkangjitet në çdo madhësi vendesh me një brez elastik të rregullueshëm.
5: Ndihmoni të eliminoni dhimbjet e shpines ose të qafës gjatë kohës së gjatë.
6: Dizajn rrjetë eliminon djersitje dhe është projektuar për t’ju mbajtur të thatë dhe freskuese.
7: Përmirëson qëndrimin dhe redukton/parandalon dhimbjen e shpinës.
8: Rruaza të dizajnuara në mënyrë ergonomike u japin akupresurën e qetë në të njëjtën kohë.

Perdorim sa me te gjere per:
Studentët qe studiojnë shumë kohë
Punonjesit e zyrës.
Shoferat.
Njerëzit të cilët qendrojne ulur per nje kohë të gjatë.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=3cDBr6ck_Jk

 

Be the first to review “Mbeshtetes shpine per karrige te ndryshme dhe makina”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Mbeshtetes shpine per karrige te ndryshme dhe makina

Mbeshtetes shpine per karrige te ndryshme dhe makina

590 L1,190 L (-50%)

Add to Cart