Përshkrim

Per nje mbështetje te rehatshme ne sendilje apo karrige, siguron rehati gjatë gjithë ditës  në punë.
Dizanj për të bashkangjitur me lehtësi në çdo karrige.

Ju ndihmon në zvogëlimin e tensionit mbrapa duke ruajtur kurbën mesit e shpinës tuaj të ulët.
Pëlhurë unike rrjetë lejon rrjedhjen e ajrit për rehati tuaj personale, ndërsa ajo përputhet butësisht me konturet e trupit tuaj për mbështetje të njëtrajtshme.

Karakteristika:
1: Sistemi i mbështetjes ergonomike të mesit qendron me mbështjellësin mbrapa neutral, duke ju lejuar të uleni mirë.
2: Dizajni unik ofron komoditet dhe përkrahje duke promovuar sjellje të mirë.
3: Rrjeta lejon rrjedhjen e ajrit për përdorim të qetë dhe të rehatshëm.
4: Bashkangjitet në çdo madhësi vendesh me një brez elastik të rregullueshëm.
5: Ndihmoni të eliminoni dhimbjet e shpines ose të qafës gjatë kohës së gjatë.
6: Dizajn rrjetë eliminon djersitje dhe është projektuar për t’ju mbajtur të thatë dhe freskuese.
7: Përmirëson qëndrimin dhe redukton/parandalon dhimbjen e shpinës.
8: Rruaza të dizajnuara në mënyrë ergonomike u japin akupresurën e qetë në të njëjtën kohë.

Perdorim sa me te gjere per:
Studentët qe studiojnë shumë kohë
Punonjesit e zyrës.
Shoferat.
Njerëzit të cilët qendrojne ulur per nje kohë të gjatë.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=3cDBr6ck_Jk

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Mbeshtetes shpine per karrige te ndryshme dhe makina”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products