Përshkrim

Mëngët e gjurit Copper Fit Pro Compression janë ideale për fitnes, sport, veshje të përditshme. Me brezat e integruar të kinesiologjisë, mëngët e kompresimit mund t’ju ofrojnë komprimim të synuar, mbështetje dinamike dhe mund të ndihmojnë në rikuperimin më të shpejtë. Të prodhuara nga poliester premium, material material elastik dhe të mbushur me bakër, ato mund të ndihmojnë në mënyrë efektive në parandalimin e baktereve dhe njollave. Ato janë të lehta, kundër erërave, antistatike dhe kundër pilulave, duke dëshmuar performancë më të mirë dhe veshje të rehatshme në të gjitha aktivitetet.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Mëngë gjuri | Copper Fit Pro”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products