Mëngë gjuri | Copper Fit Pro

1,490 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Materiali: Poliestër,
Veshje e rehatshme dhe e përshtatshme për lëkurën,
Siguroni kompresim të synuar dhe mbështetje dinamike,
Ideale për fitnes, sport, veshje të përditshme,
Gjinia Unisex,

Kodi: K81-104 Category: Tag:

Mëngët e gjurit Copper Fit Pro Compression janë ideale për fitnes, sport, veshje të përditshme. Me brezat e integruar të kinesiologjisë, mëngët e kompresimit mund t’ju ofrojnë komprimim të synuar, mbështetje dinamike dhe mund të ndihmojnë në rikuperimin më të shpejtë. Të prodhuara nga poliester premium, material material elastik dhe të mbushur me bakër, ato mund të ndihmojnë në mënyrë efektive në parandalimin e baktereve dhe njollave. Ato janë të lehta, kundër erërave, antistatike dhe kundër pilulave, duke dëshmuar performancë më të mirë dhe veshje të rehatshme në të gjitha aktivitetet.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Mëngë gjuri | Copper Fit Pro”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu

Mëngë gjuri | Copper Fit Pro