Përshkrim

Per pastrim xhentil dhe te efektshem ju sygjerojme kete pajisje ,pasi maja e saj prej silikoni nuk do te demtoje veshin tuaj ne brendesi.Me drite Led ne pjesen e saj te pasme qe ju te mund te shihni me qartesi .

Pajisja nuk i shtyn papastertite ne brendesi sic mund te bejne kruajteset e vesheve prej pambuku por ajo largon me kujdes papastertite..

Kujdes: Nese vuani nga mosdegjimi mos e perdorni.

Ne brendesi do te gjeni 4 koka dhe nje furce per perdorim te efektshem te produktit.

https://youtu.be/12ZRco3LFPQ

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Pajisje per pastrimin e vesheve WaxVac”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products