Përshkrim

Paste dhembesh per duhanpires

 

  • Paste dhembesh, krijuar per personat qe jane perdorues te duhanit ne menyre te vazhdueshme.
  • Heq mbetjet e katranit dhe nikotinës dhe ngjyren e verdhe te dhembeve.
  • Aromat e nenexhikut largojne shpejt erën e tymit duke i dhene freski frymes.
  • Redukton gjithashtu edhe gjakderdhjet e mishrave te dhembeve,.
  • Sasia: 100 gram.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Paste dhembesh per duhanpires”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products