Përshkrim

Pastron dhe zbardh në mënyrë efektive dhëmbët.

E papershkueshme nga uji: IPX6

Largon njollat, pllakat dhe gurët më të fortë.

Përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Motorr me dridhje me frekuencë të lartë.

Materiale të cilësisë së lartë, materiale mjekësore, dentare.

Largoni gurët e dhëmbëve, tymin e gurëve, pikat e çajit, etj.

Funksionon edhe për ata me dhëmbë dhe mishra të ndjeshëm.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Pastrues Elektrik i Dhëmbëve”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products