Përshkrim

Materiali: Xham i temperuar + ABS
Ngjyra: E zezë, e bardhë (opsionale)
Lidhje: Bluetooth 4.0
Distanca e punës: 10 m
Sistemi operativ: Android/IOS
Ekrani:Led
Kapaciteti maksimal: 180 kg
Furnizimi me energji elektrike: 4 * bateri AAA (Nuk përfshihen)
Madhësia e artikullit: 260 * 260 * 25 mm
Pesha e paketimit: 1300g

Merrni 18 MATJE THEMELORE TË TRUPIT – Kjo peshore dixhitale dhe analizues i yndyrës trupore mat menjëherë peshën e trupit, BMI, yndyrën e trupit, ujin dhe më shumë për t’ju ndihmuar të qëndroni të motivuar gjatë udhëtimit tuaj të fitnesit dhe t’ju ndihmojë të arrini qëllimin tuaj më shpejt. Peshoni veten në çdo kohë, edhe pa telefonin në dorë. Të dhënat do të sinkronizohen me aplikacionin sapo telefoni dhe peshore të lidhen sërish.

Sinkronizoni ME APLIKACIONET E FITNESIT – Projektuar për të regjistruar dhe shfaqur përbërjen e trupit dhe ndryshimet në peshë, për të sinkronizuar përbërjen e trupit tuaj me telefonin tuaj inteligjent dhe për të mbajtur gjurmët e qëllimeve tuaja për shëndetin dhe peshën me saktësi dhe lehtësi të besueshme. Çdo peshore e peshës yndyrore mund të lidhet gjithashtu me telefonin tuaj inteligjent iOS ose Android nëpërmjet lidhjes Bluetooth 4.0. Aplikacioni falas sinkronizon të dhënat me Apple Health, Google Fit dhe Fitbit.

QËNDRONI TË SHËNDETSHËM DHE TË FOKUSUAR – Sapo të ngjiteni në peshore  do të merrni një analizë të plotë të shëndetit dhe gjendjes tuaj fizike, e cila është e rëndësishme për menaxhimin e planeve të dietës, strukturimin e stërvitjeve, fitimin ose humbjen e peshës në mënyrë të sigurt ose ndryshimin e zakoneve. Ndryshon lehtësisht njësitë e peshës përmes aplikacionit në £, kg ose st.,

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Peshore Multifunksionale Smart”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products