Përshkrim

Ky nuk është peshqir i zakonshëm pasi ndihmon në reduktimin e efektit të nxehtësisë pasi ka një efekt ftohës.
Struktura unike e peshqirit lejon ndjesinë e vazhdueshme të ftohjes për një kohë të gjatë pa dëmtim të lëkurësLagni peshqirin në ujë të pastër, më pas rrotullojeni butësisht dhe lëkundeni për të aktivizuar efektin ftohës.Edhe nëse e lagni peshqirin me ujë të nxehtë, ai do të ftohet menjëherë pasi të jetë shtrydhur dhe shkundur.
Parandaloni në mënyrë efektive rrezatimin UV 98%, indeksin mbrojtës deri në 50+

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Peshqir ftohës ROMIX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products