Peshqir ftohës ROMIX

1,490 L

Shitur nga: smart-shoppingtv

10 in stock

• Ka efekt ftohës dhe thahet lehte
• Me peshë te lehtë
• I pershtatshem per sporte, aktivitete në natyrë, palester.
• Bllokon deri në 98% të rrezatimit ultravjollcë
• Ka indeks të mbrojtjes ultravjollcë prej 50+
• Nuk përmban kimikate
• Lahet lehtësisht në lavatriçe
• Përmasat:30 x 90 cm

Kodi: k13-504 Category: Etiketa: ,

Ky nuk është peshqir i zakonshëm pasi ndihmon në reduktimin e efektit të nxehtësisë pasi ka një efekt ftohës.
Struktura unike e peshqirit lejon ndjesinë e vazhdueshme të ftohjes për një kohë të gjatë pa dëmtim të lëkurësLagni peshqirin në ujë të pastër, më pas rrotullojeni butësisht dhe lëkundeni për të aktivizuar efektin ftohës.Edhe nëse e lagni peshqirin me ujë të nxehtë, ai do të ftohet menjëherë pasi të jetë shtrydhur dhe shkundur.
Parandaloni në mënyrë efektive rrezatimin UV 98%, indeksin mbrojtës deri në 50+

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Peshqir ftohës ROMIX”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu