Përshkrim

Ju vjen ne ndihme nenave te cilave femijet e tyre nuk kane mundesi te pine qumesht.

Eshte pompe shume e qete dhe e lehte per tu perdorur.

Perbehet nga material silikon poliprepileni qe eshte shume miqesor me ambjentin dhe jo e demshme per nenen dhe femijen.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Pompe Gjiri Elektrike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products