Përshkrim

Dhimbjet e qafës janë ndër shqetësimet e shpeshta me të cilat përballemi gjatë përditshmërisë. Shpesh herë janë kalimtare, e në raste të tjera kërkojnë trajtime .

E rekomanduar nga mjeket e vertete.

Ja si ju ndihmon kjo pajisje.

Duke Përdorur teknologjinë e magnetit per rreth 30 min ne dite,nxehtësia natyrore përmirëson qarkullimin e gjakut në qetësimin e muskujve.

Rekomanduar per te relaksuar muskujt pas stërvitjes, ose problemet të lidhura me moshën, tensionin dhe dhimbjen e kokes etj.

Ofron mbështetje të qëndrueshme per qafen dhe pershtatet per cdo njeri.

Një madhësi e përshtatatshme me kedo ,afërsisht 50cm në gjatësi.

Dimensionet e jastëkut të ngrohjes: 6 ”x 2”.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Qafore me Ngrohje Magnetike per dhimbjet e qafes”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products