Qafore me Ngrohje Magnetike per dhimbjet e qafes

990 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: K86-144

Dhimbjet e qafës janë ndër shqetësimet e shpeshta me të cilat përballemi gjatë përditshmërisë. Shpesh herë janë kalimtare, e në raste të tjera kërkojnë trajtime .

E rekomanduar nga mjeket e vertete.

Ja si ju ndihmon kjo pajisje.

Duke Përdorur teknologjinë e magnetit per rreth 30 min ne dite,nxehtësia natyrore përmirëson qarkullimin e gjakut në qetësimin e muskujve.

Rekomanduar per te relaksuar muskujt pas stërvitjes, ose problemet të lidhura me moshën, tensionin dhe dhimbjen e kokes etj.

Ofron mbështetje të qëndrueshme per qafen dhe pershtatet per cdo njeri.

Një madhësi e përshtatatshme me kedo ,afërsisht 50cm në gjatësi.

Dimensionet e jastëkut të ngrohjes: 6 ”x 2”.

Be the first to review “Qafore me Ngrohje Magnetike per dhimbjet e qafes”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu

Qafore me Ngrohje Magnetike per dhimbjet e qafes

Qafore me Ngrohje Magnetike per dhimbjet e qafes