Rezistenca për stërvitjen e trupit

2,490 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Rezistenca e forces  ka 24 nivele
  • Është e lehtë për t’u mbajtur dhe ruajtur
  • Ju ndihmon ne forcimin e muskujve te gjoksit, shpatullave, shpinës dhe krahut
  • Mund të tonifikoni muskujt e barkut dhe pjesën e poshtme të shpinës
  • Ju mund të rregulloni shpejt gjatësinë e rripit për të ndryshuar fortësinë e rezistencës
Kodi: K203-127 Kategoritë: , , , ,

Rezistenca e forces  ka 24 nivele rezistence.

Lëvizja e nivelit të rezistencës, rregullimi i peshës dhe gjatësisë së tij.

Rezistenca peshon 660 gr dhe e pajisur me cantë.

Është e lehtë për t’u mbajtur dhe ruajtur.

Rezistenca shtytëse ju ndihmon ne forcimin e muskujve te gjoksit, shpatullave, shpinës dhe krahut.

Përveç kësaj, ju gjithashtu mund të tonifikoni muskujt e barkut dhe pjesën e poshtme të shpinës.Ju mund të rregulloni shpejt dhe saktë gjatësinë e rripit për të ndryshuar fortësinë e rezistencës.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Rezistenca për stërvitjen e trupit”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Rezistenca për stërvitjen e trupit