Përshkrim

Rezistenca e forces  ka 24 nivele rezistence.

Lëvizja e nivelit të rezistencës, rregullimi i peshës dhe gjatësisë së tij.

Rezistenca peshon 660 gr dhe e pajisur me cantë.

Është e lehtë për t’u mbajtur dhe ruajtur.

Rezistenca shtytëse ju ndihmon ne forcimin e muskujve te gjoksit, shpatullave, shpinës dhe krahut.

Përveç kësaj, ju gjithashtu mund të tonifikoni muskujt e barkut dhe pjesën e poshtme të shpinës.Ju mund të rregulloni shpejt dhe saktë gjatësinë e rripit për të ndryshuar fortësinë e rezistencës.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Rezistenca për stërvitjen e trupit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products