10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Set dobesimi dhe anticelulit krem + sapun me spec djeges

2,190 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: F- 385

  • KREM PER DOBESIM DHE ANTICELULIT

Ky krem djeg acidet yndyrore dhe cliron energji te reja ne lekure.Nje  trajtim anticelulit bioteknik qe permban nje substance te re per dobesim.

Diferenca e ketij produkti qendron ne permbajtjen e tij me ekstrakt te specit djeges.Kremi i dobesimit eshte i pasur me vitamine A,C, fibra,spec te kuq e cila pervecse do t’ju dobesoje dhe zhduke celulitin,do ta pasuroje trupin me lende ushqyese per te qene sa me te shendetshme.

  • SAPUN PER DOBESIM DHE ANTICELULIT

Ky sapun ka jo vetem permbajtje bimore por edhe multivitamina,qe do t’ju ndihmojne te reduktoni masat yndyrore ne zona specifike.Trupi juaj do te dobesohet dhe do te fitoni format qe deshironi pas perdorimit te perseritshem te ketij produkti. Fal elasticitet,freski, butesi lekures tuaj.

 

Be the first to review “Set dobesimi dhe anticelulit krem + sapun me spec djeges”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Set dobesimi dhe anticelulit krem + sapun me spec djeges

2,190 L