Përshkrim

  • KREM PER DOBESIM DHE ANTICELULIT

Ky krem djeg acidet yndyrore dhe cliron energji te reja ne lekure.Nje  trajtim anticelulit bioteknik qe permban nje substance te re per dobesim.

Diferenca e ketij produkti qendron ne permbajtjen e tij me ekstrakt te specit djeges.Kremi i dobesimit eshte i pasur me vitamine A,C, fibra,spec te kuq e cila pervecse do t’ju dobesoje dhe zhduke celulitin,do ta pasuroje trupin me lende ushqyese per te qene sa me te shendetshme.

  • SAPUN PER DOBESIM DHE ANTICELULIT

Ky sapun ka jo vetem permbajtje bimore por edhe multivitamina,qe do t’ju ndihmojne te reduktoni masat yndyrore ne zona specifike.Trupi juaj do te dobesohet dhe do te fitoni format qe deshironi pas perdorimit te perseritshem te ketij produkti. Fal elasticitet,freski, butesi lekures tuaj.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Set dobesimi dhe anticelulit krem + sapun me spec djeges”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products