Përshkrim

Strece Sweat Shapers

Strece Sweat Shapers qe ju ndihmojne te djersini me shume.

Prodhuar me materiali polimeri cili stimulon djersitjen ne cdo moment te dites.

Materiali prej polimeri rrit temperaturen e trupit, stimulon djersitjen dhe thith djersen duke mos lejuar qe djersa te dale ne siperfaqe.

Ju ndihmon te djersini ne pjesen e vitheve dhe kofsheve.

Ju do djersini edhe duke ecur, kjo fale materialit i cili stimulon djersitjen ne cdo moment.

Mund te mbahen veshur si strece te thjeshta ne shtepi, kur dilni shetitje, ne palester etj.

Jane shume komode dhe te dizenjuara qe te rrine ngjit pas trupit.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Strece Sweat Shapes”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products