Përshkrim

Vendosin gjithcka ne fokus te qarte.

Rregullon shikimin ne varesi te nevojave tuaja.

Lexoni afer dhe larg.

Syze optike me dizajn unisex.

Syze Optike One Power, jane universale dhe mund te perdoren nga te gjithe si per femra edhe per meshkuj.

Nje prerje mjaft trendy e pershtatshme per te dyja gjinite dhe per te gjitha moshat.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Syze Optike Universale | One power Readers”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products