Syze Optike Universale | One power Readers

1,090 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: K81-96

Vendosin gjithcka ne fokus te qarte.

Rregullon shikimin ne varesi te nevojave tuaja.

Lexoni afer dhe larg.

Syze optike me dizajn unisex.

Syze Optike One Power, jane universale dhe mund te perdoren nga te gjithe si per femra edhe per meshkuj.

Nje prerje mjaft trendy e pershtatshme per te dyja gjinite dhe per te gjitha moshat.

 

Be the first to review “Syze Optike Universale | One power Readers”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu

Syze Optike Universale | One power Readers

Syze Optike Universale | One power Readers

1,090 L

Add to Cart