Përshkrim

Dial Vision jane syze të rregullueshme që ju japin vizion kristal të qartë duke përdorur teknologjinë me lente rrëshqitëse.

Lentet thjesht mund të shndërrohen nga distanca tek syzet e leximit dhe janë bërë me cilësi më të lartë.

Dial Vision është bërë me korniza fleksibile dhe të qëndrueshme që nuk thyhen lehte.

Teknologji e lente me rrëshqitje të lehtë për t’u përdorur

Lëvizja e numrit rregullon fuqinë e lenteve

Lente të rregullueshme plotësisht gjithashtu mund të transformohen lehtësisht në syza të leximit

Dial Vision ka lente me dy pjesë që janë të rregullueshme për vizionin optimal.

Thjesht tërhiqni numrin dhe mund ta rregulloni fokusin.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Syze te rregullueshme Dial Vision”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products