Syze te rregullueshme Dial Vision

1,990 L5,490 L (-64%)

Shitur nga: smart-shoppingtv

10 in stock

Dial Vision jane syze të rregullueshme që ju japin vizion kristal të qartë duke përdorur teknologjinë me lente rrëshqitëse.

Lentet thjesht mund të shndërrohen nga distanca tek syzet e leximit dhe janë bërë me cilësi më të lartë.

Dial Vision është bërë me korniza fleksibile dhe të qëndrueshme që nuk thyhen lehte.

Teknologji e lente me rrëshqitje të lehtë për t’u përdorur

Lëvizja e numrit rregullon fuqinë e lenteve

Lente të rregullueshme plotësisht gjithashtu mund të transformohen lehtësisht në syza të leximit

Dial Vision ka lente me dy pjesë që janë të rregullueshme për vizionin optimal.

Thjesht tërhiqni numrin dhe mund ta rregulloni fokusin.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Syze te rregullueshme Dial Vision”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Syze te rregullueshme Dial Vision

1,990 L5,490 L (-64%)

Shto në Kasë