Përshkrim

Kompleti i menjëhershëm 5 cm i lartë përfshin: 5 palë shtroja që mund të vendosen njëra mbi tjetrën. Vetëbesimi do të thotë të mbash kokën lart dhe asgjë nuk e mban atë më lart se të jesh i gjatë.

Jeni të shkurtër në takime apo intervista?

Mos u shqetësoni: shtroja e këpucëve me jastëk ajri WSWS… ju vje ndihme duke ju dhene ngritjen e deshiruar.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Taka te brendshme Elevate al Instante 5cm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products