Taka te brendshme Elevate al Instante 5cm

990 L1,990 L (-50%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • 5 palë shtroja që mund të vendosen njëra mbi tjetrën
  • Dizajn kundër rrëshqitjes
  • Materiali: Plastikë silikoni
  • Të rehatshme dhe shumë të thjeshta për tu vendosur
  • Ndihmon personat që vuajnë nga dhimbjet e thembrave

Kompleti i menjëhershëm 5 cm i lartë përfshin: 5 palë shtroja që mund të vendosen njëra mbi tjetrën. Vetëbesimi do të thotë të mbash kokën lart dhe asgjë nuk e mban atë më lart se të jesh i gjatë.

Jeni të shkurtër në takime apo intervista?

Mos u shqetësoni: shtroja e këpucëve me jastëk ajri WSWS… ju vje ndihme duke ju dhene ngritjen e deshiruar.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Taka te brendshme Elevate al Instante 5cm”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Taka te brendshme Elevate al Instante 5cm

990 L1,990 L (-50%)

Shto në Kasë