Taka te brendshme ‘Elevate Al Instante’

1,490 L1,990 L (-25%)

Sold By: ShoppingTV

50 in stock

Kodi: kk-40

Taka te brendshme ”Elevate Al Instante”!

Rrit konfidencialitetin vetjak, behu me terheqes duke bere per vete personin e zemres!

🛑Secili prej nesh mund te zgjatet 5 cm me shume ne menyre te fshehte me takat e brendshme.
🛑Materiali si xhel prej silikoni i ben shume te rehatshme dhe komode ne perdorim.
🛑Te jesh me i gjate je me terheqes.
🛑Ne paketim do te gjeni 5 shtresa secila me nga 1cm, ne total 5cm.

Be the first to review “Taka te brendshme ‘Elevate Al Instante’”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu

Taka te brendshme 'Elevate Al Instante'

1,490 L1,990 L (-25%)

Add to Cart