Përshkrim

Termometër me infra të kuqe infra.

Termometër profesional për të matur temperaturën e ballit të trupit të njeriut.

Këshillohuni kur temperatura e matur është më e lartë se temperatura normale e trupit ose kur temperatura e trupit kalon mbi një temperaturë një dorezë të trupit.

 

Dy mënyra për përzgjedhjen e temperaturës: Fahrenheit (° F) dhe Celsius (° C)

Ekran dixhital i LCD backlight për lexim të lehtë

Mat temperaturen 32,0 ~ 42,5 ° C (89,0 ~ 108,5 ° F)

Distanca 5 deri 15 cm

Furnizimi me energji elektrike me bateri (nuk përfshihen)

Madhësia e produktit 150 x 75 x 40 mm

Pesha bruto 120g

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Termometer Infared DT-8836”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products