Termometer inteligjent me Infrared

3,590 L4,490 L (-20%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: TR9637

Termometer dixhital me infrared per te matur temperaturen vetem me nje buton pa kontakt fizik per 1 sekonde! Ju garanton matje precize, pavaresisht nga temperatura e ambjetit.

Termometri ideal per bebet e vogla, jo vetem per temperaturen e trupit por edhe te qumeshtit dhe ushqimeve.
Zgjedhja e preferuar e shkollave, qendrave tregtare dhe vendeve te ngjashme me qarkullim te madh te njerezve.
Mat temperaturen e trupit, te ushqimeve, te pijeve, te kafsheve shtepiake.
Me alarm ne rast ethesh dhe temperature te larte
Mat temperaturen nga 32 deri ne 42.9 grade celcius ne distance 5-15cm.
Fikje automatike pas 20 sekondash inaktivitet.
Punon me 2 bateri AAA.

Be the first to review “Termometer inteligjent me Infrared”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Termometer inteligjent me Infrared

3,590 L4,490 L (-20%)

Add to Cart