Përshkrim

Termometer dixhital me infrared per te matur temperaturen vetem me nje buton pa kontakt fizik per 1 sekonde! Ju garanton matje precize, pavaresisht nga temperatura e ambjetit.

Termometri ideal per bebet e vogla, jo vetem per temperaturen e trupit por edhe te qumeshtit dhe ushqimeve.
Zgjedhja e preferuar e shkollave, qendrave tregtare dhe vendeve te ngjashme me qarkullim te madh te njerezve.
Mat temperaturen e trupit, te ushqimeve, te pijeve, te kafsheve shtepiake.
Me alarm ne rast ethesh dhe temperature te larte
Mat temperaturen nga 32 deri ne 42.9 grade celcius ne distance 5-15cm.
Fikje automatike pas 20 sekondash inaktivitet.
Punon me 2 bateri AAA.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Termometer inteligjent me Infrared”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products