10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

V-Shape Trainer – Reduktues i perimetrit te belit

2,490 L3,490 L (-29%)

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: kk-137

Nese keni nje bark te madh, mos u shqetesoni.

Me sistemin e dyfishte te shtrengimit “V-Shape” ne pak sekonda terheq belin tuaj, mbeshtet shpinen, qendrimin si dhe trajton pjesen e belit per formen perfekte ne forme V.

Do dukeni sikur keni bere gjithe jeten palester.

Mund te vishet ne pune, palester apo kur dilni per shitetje mbi ose nen rroba dhe nuk duket.

Masa eshte standarte.

Shijoni videon demostruese.

Be the first to review “V-Shape Trainer – Reduktues i perimetrit te belit”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

V-Shape Trainer - Reduktues i perimetrit te belit

2,490 L3,490 L (-29%)