Përshkrim

Nese keni nje bark te madh, mos u shqetesoni.

Me sistemin e dyfishte te shtrengimit “V-Shape” ne pak sekonda terheq belin tuaj, mbeshtet shpinen, qendrimin si dhe trajton pjesen e belit per formen perfekte ne forme V.

Do dukeni sikur keni bere gjithe jeten palester.

Mund te vishet ne pune, palester apo kur dilni per shitetje mbi ose nen rroba dhe nuk duket.

Masa eshte standarte.

Shijoni videon demostruese.

https://www.youtube.com/watch?v=SsxYT5TJxd4

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “V-Shape Trainer – Reduktues i perimetrit te belit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products