Përshkrim

Vaj i fares se zeze

  •   Sheron problemet me zemeren: Merrni 1/2 lugë vaj të farës së zezë të përzier me ndonjë pije të ngrohte dhe te konsumohet  cdodite në mëngjes, kjo do të bëjë të zgjërohen venat & arteriet.
  • Per sherimin e dhimbjes se kokes: Masazhojeni per pak minuta koken me vajin e fares se zeze dhe ju lehteson dhimbjen.
  • Per sherimin e migrenes:
  1. Masazhojeni koken 2-here ne dite per disa minuta,
  2. 15- minuta  para se te konsumoni mengjesin dhe darke ju merni nje luge vaj te fares se zeze + nje luge mjalte dhe hidhni ne nje gote gjyse te mbushur me uje, trazojeni derisa masa te behet homogjene.
  3. Te konsumohet cdo dite deri ne sherimin e dhimbjes.
  • Per dhimbjen e shpines, reomatizmit, muskulare: mjafton te masazhoni zonen ku njeni dhimbje.
  • Sherimin e kolles: Nje luge e vogel e vaji te fares se zeze cdo mengjes, drek dhe darke deri ne sherimin e saj.
  • etj.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Vaj i fares se zeze”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products