Veshje me efekt sauna Unisex

1,190 L1,990 L (-40%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: KK-156

Klientja e fundit Valbona Ibrahimi per 2 jave na tregoi se humbi 6 kile vetem me 1 ore ecje ne dite. Vish kostumin Sauna poshte rrobave dhe merr produktin e duhur.

Fantastike, opsioni me i mire per tu dobesuar. Visheni kete kostum dhe ne dy jave do dukeni me peshe te reduktuar.

Shembull:nga 63kg->61kg->59 kg->57kg->55 kg

Pra pesha juaj do bjere gradualisht pa diet dhe shpenzime.

Kostum Unisex per meshkuj dhe femra.

Visheni dhe beni levizje me te.

Be the first to review “Veshje me efekt sauna Unisex”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Veshje me efekt sauna Unisex

1,190 L1,990 L (-40%)

Add to Cart