10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Vibro Sauna Shape – Me 2 motor vibrimi dhe nxehtesie

10,000 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: kk-125

Vibro shape menyra me e re dhe moderne e dobesimit!
 Rripi me aksion te dyfishte tonifikim dhe masazhim per muskujt dhe largimin e celulitit.
Transformoni trupin tuaj me rripin me profesional me levizje vibruese qe dridhon cdo pjese tuajen me shume sesa do benit me nje palester te lodhshme. Eleminoni shume pagesa palestrash dhe per 10 minuta ne dite beni dridhjen e barkut,vitheve,kofsheve,shpatullave,pulpes etj.
Produkti revolucionar ndihmon ne rritjen e qarkullimit normal te gjakut dhe stimulon dixhestionin(tretjen) gjate kohes qe e vendosni ne pjesen e barkut.
Kjo eshte pajisja e rekomanduar nga mijera perdorues me rezultate konkrete ne te gjithe boten.
Vibroshape – Fuqi dhe forma perfekte.
Cfare prisni per transformimin e trupit tuaj?
Be the first to review “Vibro Sauna Shape – Me 2 motor vibrimi dhe nxehtesie”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.07 4.07 rating from 41 reviews

Menu

Vibro Sauna Shape - Me 2 motor vibrimi dhe nxehtesie

Vibro Sauna Shape - Me 2 motor vibrimi dhe nxehtesie

10,000 L