Zbardhues per dhembet ” 20 minute dental white”

1,990 L

Shitur nga: smart-shoppingtv

10 in stock

Kodi; K151-31

Zbardhues per dhembet ” 20 minute dental white”

Ju mjaftojne vetem 20 minuta kohet qe ju te keni dhembe te bardhe.

Me  ” dental white” qe eshte nje kombinim i drites ( qe perdorin dentiste per paciente te tyre ) dhe xhelit me vitamine E  te posacem per largimin me shpejtesi te njollave siperfaqsore dhe deperton ne thellesi per njollat e ngulitura psh njollat e shkaktuar nga konsumimi i cigareve apo te ushqimeve te ndryshme.

 

Hapat e perdorimit:

” dental white” perbehet nga nje ure me material silikoni e cila ne te aplikohet nje shtrese e holle e xheli , ku me pas vendtoset tek dhembet, lihet per pak sekonta.

Paisja dental white vendoseni ne goje lehtesisht. Ku njekohesisht shtypni butonin ON per te bere ndezjen e drites Mbyllni buzet tuaja per te  lejuar shkelqimin e larte ne erresire.

Lejoni te veproje per 20 minta. Eshte ideale pasi perfitoni rezultate te menjehershme.

MUND TA PERDORNI MBI 30 HERE

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Zbardhues per dhembet ” 20 minute dental white””

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Zbardhues per dhembet '' 20 minute dental white"