Përshkrim

Zbardhues per dhembet ” 20 minute dental white”

Ju mjaftojne vetem 20 minuta kohet qe ju te keni dhembe te bardhe.

Me  ” dental white” qe eshte nje kombinim i drites ( qe perdorin dentiste per paciente te tyre ) dhe xhelit me vitamine E  te posacem per largimin me shpejtesi te njollave siperfaqsore dhe deperton ne thellesi per njollat e ngulitura psh njollat e shkaktuar nga konsumimi i cigareve apo te ushqimeve te ndryshme.

 

Hapat e perdorimit:

” dental white” perbehet nga nje ure me material silikoni e cila ne te aplikohet nje shtrese e holle e xheli , ku me pas vendtoset tek dhembet, lihet per pak sekonta.

Paisja dental white vendoseni ne goje lehtesisht. Ku njekohesisht shtypni butonin ON per te bere ndezjen e drites Mbyllni buzet tuaja per te  lejuar shkelqimin e larte ne erresire.

Lejoni te veproje per 20 minta. Eshte ideale pasi perfitoni rezultate te menjehershme.

MUND TA PERDORNI MBI 30 HERE

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Zbardhues per dhembet ” 20 minute dental white””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products