Zbardhues per dhembet ” Whitelight”

1,490 L1,990 L (-25%)

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi; KK-68

Zbardhues per dhembet ” Whitelight”

Ju mjaftojne vetem 10 minuta kohet qe ju te keni dhembe te bardhe.

Me  ” Whitelight” qe eshte nje kombinim i drites ( qe perdorin dentiste per paciente te tyre ) dhe xhelit te posacem per largimin me shpejtesi te njollave siperfaqsore dhe deperton ne thellesi per njollat e ngulitura psh njollat e shkaktuar nga konsumimi i cigareve apo te ushqimeve te ndryshme.

Paketa permban: 2 tubet xhel me 30ml dhe pa paisja ” Whitelight”

Hapat e perdorimit:

” Whitelight” perbehet nga nje ure me material silikoni e cila ne te aplikohet nje shtrese e holle e xheli , ku me pas vendtoset tek dhembet, lihet per pak sekonta.

Paisja Whitelight vendoseni ne goje me nje force te lehte. Ku njekohesish shtypni punonin ON per te bere ndezjen e drites Mbyllni buzet tuaja per te  lejuar shkelqimin e larte ne erresire.

Lejoni te veproje per 10 minta. Eshte ideale pasi perfitoni rezultate te menjehershme.

MUND TA PERDORNI MBI 20 HERE

Be the first to review “Zbardhues per dhembet ” Whitelight””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: ShoppingTV
  • 4.52 4.52 rating from 54 reviews

Menuja kryesore

Zbardhues per dhembet '' Whitelight"

1,490 L1,990 L (-25%)

Add to Cart