Përshkrim

Jepini veshit tuaj degjimin e munguar me Aparatin e Degjimit JECPP F-135.

I lehtë dhe kompakt, nuk do të ndiheni sikur e keni vendosur.

Nëse dëgjoni zhurmë, ju lutemi sigurohuni nëse e vendosni fort shtojcën e veshit ose përdorni një tape të përshtatshëm të madhësisë te projektuar me çelësin e volumit.

Vjen me 2 bateri dhe 3 veshore me madhësi të vesheve.

Prodhimi maksimal i zërit: 130 +/- 5db

Fitimi i zërit: ≥50db

Gama e frekuencës: 300-4000Hz

Zhurma e hyrjes: ≤30db

Tensioni: DC 1.5V Aktual: ≤4mA

Paketa përfshin: 1 x JECPP F-135

Akses pa tela për dëgjimin e zërit përforcues të veshëve 1 x Box 3 x veshore 2 x bateri qelizore 1 x Manuali i Përdorimit

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Aparat Degjimi F-135”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products