10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Aparat Degjimi F-135

1,990 L4,000 L (-50%)

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi:kk-10

Jepini veshit tuaj degjimin e munguar me Aparatin e Degjimit JECPP F-135.

I lehtë dhe kompakt, nuk do të ndiheni sikur e keni vendosur.

Nëse dëgjoni zhurmë, ju lutemi sigurohuni nëse e vendosni fort shtojcën e veshit ose përdorni një tape të përshtatshëm të madhësisë te projektuar me çelësin e volumit.

Vjen me 2 bateri dhe 3 veshore me madhësi të vesheve.

Prodhimi maksimal i zërit: 130 +/- 5db

Fitimi i zërit: ≥50db

Gama e frekuencës: 300-4000Hz

Zhurma e hyrjes: ≤30db

Tensioni: DC 1.5V Aktual: ≤4mA

Paketa përfshin: 1 x JECPP F-135

Akses pa tela për dëgjimin e zërit përforcues të veshëve 1 x Box 3 x veshore 2 x bateri qelizore 1 x Manuali i Përdorimit

Be the first to review “Aparat Degjimi F-135”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.07 4.07 rating from 41 reviews

Menu

1,990 L4,000 L (-50%)

Add to Cart