Bastuni Get Up & Go Cane

2,900 L4,000 L (-28%)

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi:KK-185

Bastuni Get Up & Go është ndërtuar me materiale të lehta premium dhe të qëndrueshme për sigurinë, komoditetin dhe lëvizshmërinë maksimale.

Me doreze te dyfishtë ju ndihmon për uljen dhe ngritjen

Me dritë LED ne pjesen perpara ju ndihmon ne levizjen naten.

Bastuni Get Up & Go eshte i qëndrueshëm në këmbë dhe ka bazë të qëndrueshme.

Përshtatet në 5 nivele lartësie.

Për shëtitje të lehtë të çdo lloj terreni.

Be the first to review “Bastuni Get Up & Go Cane”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu

Bastuni Get Up & Go Cane

2,900 L4,000 L (-28%)

Add to Cart