Përshkrim

Bastuni Get Up & Go është ndërtuar me materiale të lehta premium dhe të qëndrueshme për sigurinë, komoditetin dhe lëvizshmërinë maksimale.

Me doreze te dyfishtë ju ndihmon për uljen dhe ngritjen

Me dritë LED ne pjesen perpara ju ndihmon ne levizjen naten.

Bastuni Get Up & Go eshte i qëndrueshëm në këmbë dhe ka bazë të qëndrueshme.

Përshtatet në 5 nivele lartësie.

Për shëtitje të lehtë të çdo lloj terreni.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Bastuni Get Up & Go Cane”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products