Përshkrim

Korse ”Abdomen Waistband”  me 3 nivele zgjerimi apo zvogelimin fal kopsave

Korsea apo brezi i mesit eshte i dizenjuar per femrat qe duan nje bel te holl duke larguar kilogramet e tepert.

Ka nje dizenje te vecante eshte e rehatshme dhe e bute , ju mund ta mbani ne cdo aktivite tuajin, gjate dite dhe lekura juaj do te mare fryme.

Materiali: 90% POLYESTER 10% SPANDEX , 

Zgjidhni masen qe ju duhet: M,  XL,  3XL

 

Informacion shtesë

Masa

L, M, S

Ngjyra

Bezhë, E zezë

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Korse ”Abdomen Waistband””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products