Korse Stovepipe Pants

790 L3,000 L (-74%)

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Kodi: KK-244 Kategoritë: , , Etiketa: ,

Rrobat e dobesimit te cilat stimulojne djerese si korset jane nje pjese unike e veshjet e grave. Kjo eshte nje korse e bere nga poliester i qendrueshem, me tharje te shpejte dhe pa humbur formen e saj, edhe pas larjeve te shumta. Pas cdo larje jo vetem qe nuk do te kete humbur elasticitetin e saj por do te duket sikur eshte hera e pare qe po e vishni. Te brendshme te tilla mund te vishen çdo dite.

Perveç kesaj, te brendshme Ultra Sw

Korse mikrofiber, e cila shtrengon dukshem trupin tuaj duke i dhene forma te persosura. Gjithashtu, ju ndihmon te humbisni peshe!

Korseja mbledh butesisht gjithe pjesen e ijeve dhe kofsheve, duke mbuluar pjesen nga poshte bustit deri te gjunjet.
Dobeson dhe rimodelon belin.
Eshte jashtezakonisht shume komode dhe ndihmon ne qendrimin drejt te trupit tuaj
Perbehet nga material mikrofiber qendrueshem, me tharje te shpejte dhe nuk e humbet formen dhe elasticitetin, edhe pas larjeve te shumta.

Fale fibres unike, ajo nuk e humbet elasticitetin e saj, edhe pas veshjes se gjate.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Korse Stovepipe Pants”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu

790 L3,000 L (-74%)

Shto në Kasë