Korse dobesimi (Brez)

990 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: kk-157

 

Humbisni peshë pa u munduar me ushtrime të rënda fizike

Breze dobesimi me teknologji Nanoflex ju ndihmon të humbisni peshë, holloni  belit dhe  barkut  duke rrit temperaturën e trupit.

Humbisni peshe 4 here me shpejt kur jeni duke ecur apo duke kryer ushtrime te ndryshme fizike në krahasim me veshjet e tjera.

Brezi eshte i përshtatshme për tu përdorur çdo ditë.

Teknologjia Nanoflex rrit temperaturën e trupit dhe ju ndihmon të djerësisni sa më shumë gjatë kohës që jeni duke u stërvitur, ecur, vrapuar etj

Brezi i dobesimit qendrojne te thata gjate kohes qe ju digjni kalori.

Materiali Neotex eshte i bute dhe i lehte, keshtu qe ju do te keni mundesine te vishni ate poshte rrobave dhe nuk do te duket.

 

 

Be the first to review “Korse dobesimi (Brez)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore