Royal Real Doctors Original – Mbeshtetes shpine

1,190 L2,490 L (-52%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: KK-25

Drejtues shpine RealDoctors..

Eshte projektuar qe ju te keni nje qendrim te drejte te shpine.

E pershtatshme per te dyja gjinite ( uniseks)

Perbehet nga material elastik dhe fije magnetike qe ju mundeson nje shterngim te lehte qe pason me nje qendrim te drejte te shpines.
Secili rrip i krahut ka nje shterngues qe levizin pergjate nje rripi, i cili ju lejon te zgjasni ose te shterngoni rripin tuaj qe te pershtatet me trupin.

E disponueshme ne ngjyre te zeze.

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Royal Real Doctors Original – Mbeshtetes shpine”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Royal Real Doctors Original - Mbeshtetes shpine

1,190 L2,490 L (-52%)

Shto në Kasë