Përshkrim

Drejtues shpine RealDoctors..

Eshte projektuar qe ju te keni nje qendrim te drejte te shpine.

E pershtatshme per te dyja gjinite ( uniseks)

Perbehet nga material elastik dhe fije magnetike qe ju mundeson nje shterngim te lehte qe pason me nje qendrim te drejte te shpines.
Secili rrip i krahut ka nje shterngues qe levizin pergjate nje rripi, i cili ju lejon te zgjasni ose te shterngoni rripin tuaj qe te pershtatet me trupin.

E disponueshme ne ngjyre te zeze.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Royal Real Doctors Original – Mbeshtetes shpine”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products