Description

Humbisni peshë pa u munduar me ushtrime të rënda fizike

Kostumi i dobesimi: strece + kanatiere me teknologji Nanoflex ju ndihmon të: humbisni peshë, ju ndihmon në hollimin e belit, barkut dhe kofshëve, rrit temperaturën e trupit.

Humbisni peshe 4 here me shpejt kur jeni duke ecur apo duke kryer ushtrime te ndryshme fizike në krahasim me veshjet e tjera.

Strecet janë të përshtatshme për tu përdorur çdo ditë.

Teknologjia Nanoflex rrit temperaturën e trupit dhe ju ndihmon të djerësisni sa më shumë gjatë kohës që jeni duke u stërvitur, ecur, vrapuar etj

Strecet dhe kanatieria qendrojne te thata gjate kohes qe ju digjni kalori.

Materiali Neotex eshte i bute dhe i lehte, keshtu qe ju do te keni mundesine te vishni ato si pantallona apo mund ti vishni poshte rrobave, strecet do te jene gjithmone te padukshme.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Kostum dobesimi Strece + Kanatjere Hot Shapers”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Damiano 4.63 (8 Reviews)
  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Address:
Visit Store
More Products