Përshkrim

Be Active eshte nje produkt i ri i cili do t’ju lehtesoje jeten tuaj.

Do te largohen dhimbjet kronike,dhimbjet e nervit shiatik,dhimbjet e kembeve te grave shtatezena,disa pika presioni ndihmojne ne lehtesimin e dhimbjeve.

I lehte,i shpejte per t’u perdorur mund te vishet mbi dhe nen rroba.

I pershatshem per te dyja gjinit përmban 80% neoprene dhe 20% polyester lehtësisht e rregullueshme 15 cm.

Dhimbjet nuk do te jene me me ju!

Ja sa njerez kane gjetur zgjidhjen me te,veshtroni videon.

 

https://youtu.be/kFx72leQ5qM

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Lehtesues dhimbjesh Be Active”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products