10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Lehtesues dhimbjesh Be Active

990 L2,900 L (-66%)

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: kk-132

Be Active eshte nje produkt i ri i cili do t’ju lehtesoje jeten tuaj.

Do te largohen dhimbjet kronike,dhimbjet e nervit shiatik,dhimbjet e kembeve te grave shtatezena,disa pika presioni ndihmojne ne lehtesimin e dhimbjeve.

I lehte,i shpejte per t’u perdorur mund te vishet mbi dhe nen rroba.

I pershatshem per te dyja gjinit përmban 80% neoprene dhe 20% polyester lehtësisht e rregullueshme 15 cm.

Dhimbjet nuk do te jene me me ju!

Ja sa njerez kane gjetur zgjidhjen me te,veshtroni videon.

 

Be the first to review “Lehtesues dhimbjesh Be Active”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Lehtesues dhimbjesh Be Active

990 L2,900 L (-66%)