Përshkrim

Ndalohet rreptësisht përdorimi i këtij produkti pa ujë. Gjatë funksionimit, palosni vaskën e këmbës në pozicionin e sheshtë, futeni në prizën e shtëpisë 220 V ose 110 V dhe më     pas   shtypni butonin e çelësit

Në dimër, uji i ngrohtë rreth 38 ° C mund të shtohet drejtpërdrejt për të shkurtuar kohën e ngrohjes së produktit. (Nëse temperatura e ujit kalon 50 ° C, masazhuesi i këmbëve nuk do të funksionojë më automatikisht.)

Ky produkt bazohet në shpërndarjen e pikave të akupunkturës shputore dhe strukturën kockore dhe është i përshtatshëm për të gjitha llojet e këmbëve. Grimcat e poshtme të masazhit mund të masazhojnë në mënyrë efektive shputat e këmbëve tuaja kur bëni një banjë këmbësh. Për të rritur forcën, thjesht ndryshoni presionin në shputat e këmbëve tuaja.

Produkti nxehet automatikisht në një temperaturë konstante prej 45 ° C. Rekomandohet që koha e larjes së këmbëve të jetë 30 minuta (ndryshimi i temperaturës midis ± 2 ° C në hapësira të ndryshme të brendshme dhe ngrohësi i banjës së këmbëve është i përshtatshëm.

Pas banjës së këmbëve, sigurohuni që të siguroheni që çelësi është i fikur, hiqeni nga priza dhe kullojeni ujin nga banja e këmbëve

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Masazhator per kembet me telekomande”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products