Përshkrim

Dizajn portativ dhe i lehtë, ju mund të përdorni lehtësisht një masazh relaksues, pavarësisht kur rrini në shtëpi, në zyrë apo edhe gjatë udhëtimit.

Funksioni inteligjent i kompresës së nxehtë mund të nxisë qarkullimin e gjakut dhe të aktivizojë aktivitetin e qelizave, gjithashtu mund t’ju ndihmojë lehtësisht të relaksoheni dhe të shpëtoni nga lodhja e trupit pas të gjitha ditëve të punës ose qëndrimit në këmbë. për një kohë të gjatë.

Funksionimi i thjeshtë i butonit, ndezja/fikja e shpejtë, ndërrimi i drejtimit të rrotullimit 360 gradë, rregullimi i nivelit të intensitetit sipas kërkesës tuaj për kënaqësinë e përdoruesit.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Masazhues Elektrik Kembesh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products