“Mbeshtetes Shpine Back Pain”

990 L2,990 L (-67%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi; KK-242

Mbeshtetes shpine Back Pain!

Eshte projektuar qe ju te keni nje qendrim te drejte te shpines.
E pershtatshme per femra dhe meshkuj.
Perbehet nga material elastik dhe shufra metalike qe ju mundeson nje shtrengim te lehte qe pason me nje qendrim te drejte te shpines.
Rripi i krahut eshte i gjere dhe me i trashe se te tjeret, kurse rripat e mbeshtetesit te shpines Back Pain terhiqen per tu pershtatur me trupin tuaj, ju nuk do ndjeni dhimbje te krahet apo prerje, eshte shume e rehatshme per tu veshur.
E disponueshme ne ngjyre te zeze.
Mbeshtetes shpine “Back Pain” trajnon muskuj dhe shtyllen kurrizore per tu kthyer ne shtrirjen (qendrimin) e tyre natyrale, ndihmon ne korrigjimin e sjelljes tuaj te shpines dhe shpatullave, ju ben te qendroni te drejte dhe me te sigurt duke lehtesuar dhimbjet e mesit, te kurrizit si dhe te shpatullave.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

3 Reviews For This Product

 1. by Petrit Maxhari

  Mbeshtetes shpine BACK PAIN

 2. by Gerti Bezhani

  Dua te blej nje mbeshtetese shpine

  • by Serxhio

   Ju lutem per te bere porosi na kontaktoni ne rrjetet sociale Facebook ose Instagram Shopping TV . Al. Mund te kryeni porosine online edhe faqja e webit. Faleminderit 🙂

 3. by Kadri qosja

  Elbasan
  Rruga mustafa demiri

  • by Serxhio

   Ju lutem per te kryer porosine na shkruni ne rrjetet sociale ne facebook ose instagram tek Shoppingtv.al.

Vendor Information

 • Vendor: Serxhio
 • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

"Mbeshtetes Shpine Back Pain"

990 L2,990 L (-67%)

Add to Cart