Përshkrim

Mbeshtetes shpine Back Pain!

Eshte projektuar qe ju te keni nje qendrim te drejte te shpines.
E pershtatshme per femra dhe meshkuj.
Perbehet nga material elastik dhe shufra metalike qe ju mundeson nje shtrengim te lehte qe pason me nje qendrim te drejte te shpines.
Rripi i krahut eshte i gjere dhe me i trashe se te tjeret, kurse rripat e mbeshtetesit te shpines Back Pain terhiqen per tu pershtatur me trupin tuaj, ju nuk do ndjeni dhimbje te krahet apo prerje, eshte shume e rehatshme per tu veshur.
E disponueshme ne ngjyre te zeze.
Mbeshtetes shpine “Back Pain” trajnon muskuj dhe shtyllen kurrizore per tu kthyer ne shtrirjen (qendrimin) e tyre natyrale, ndihmon ne korrigjimin e sjelljes tuaj te shpines dhe shpatullave, ju ben te qendroni te drejte dhe me te sigurt duke lehtesuar dhimbjet e mesit, te kurrizit si dhe te shpatullave.

0.0 Average Rating Rated (3 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Submit Your Review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

 1. Kadri qosja

  Elbasan
  Rruga mustafa demiri

  Helpful (0) Unhelpful (0)
  • Serxhio

   Ju lutem per te kryer porosine na shkruni ne rrjetet sociale ne facebook ose instagram tek Shoppingtv.al.

   Helpful (0) Unhelpful (0)
 2. Gerti Bezhani

  Dua te blej nje mbeshtetese shpine

  Helpful (0) Unhelpful (0)
  • Serxhio

   Ju lutem per te bere porosi na kontaktoni ne rrjetet sociale Facebook ose Instagram Shopping TV . Al. Mund te kryeni porosine online edhe faqja e webit. Faleminderit 🙂

   Helpful (0) Unhelpful (0)
 3. Petrit Maxhari

  Mbeshtetes shpine BACK PAIN

  Helpful (0) Unhelpful (0)
     More Products