Mbeshtetes shpine Copper fit

990 L1,990 L (-50%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: F-566

Merni mbeshtetjen qe ju duhet me Copper Fit i cili eshte i dizenjuar per atlete ose cdokend qe ka nje stil jetese aktive.

Me cilesi te larte per t’ju ndihmuar te qendroni ne kembe edhe ne rastet tuaja me ekstreme te ushtrimeve ose thjesht ne perditshmerine tuaj.

Menjehere sapo ta vendosni do ndjeni ndryshimet,rehati,lehtesim absolut.

I pershtatshem per diten dhe naten,me sistem ajrimi per lekuren.

Perdoret nga te dyja gjinit.

Perdorimi i tij eshte i gjere,shikoni videon me perdorues .

https://youtu.be/nhRw_krGgb8

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Mbeshtetes shpine Copper fit”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Mbeshtetes shpine Copper fit

Mbeshtetes shpine Copper fit

990 L1,990 L (-50%)

Shto në Kasë