Përshkrim

Ngjitësja për formësues trupi Mixbeauty është bërë nga materiali i cilësisë premium  me perberje  nenexhiku për të formuar në mënyrë efektive trupin.

Ngjitësja do t’i ndihmojë njerëzit të formojnë një trup të shkëlqyer. Veçanërisht i përshtatshëm për ata që janë rikuperuar pas lindjes, mungesë stërvitjeje dhe të dobët për një kohë të gjatë.

Materiali me cilësi të lartë e bën ngjitësen të ketë ajrosje të madhe dhe nuk do t’ju japë një ndjenjë lagështie dhe zymtësie pasi të jetë ngjitur në trup. Përveç kësaj, ngjitja e mirë e ngjitësit e bën të lehtë ngjitjen në kërthizë. Lehtë për t’u ngjitur dhe grisur.

Ngjitësja për formësimin e trupit është shumë e lehtë dhe mund të ngjitet në bark, krahë, këmbë, kofshë, ijet, vithet. Ju lejoni të shijoni kënaqësinë e formësimit të trupit sa herë që dëshironi ndërsa studioni, punoni, udhëtoni, ushtroni dhe madje flini.

Thjesht aplikojeni 1 copë në ditë në bark dhe përdorni për 6-8 orë. Kombinoni ushtrimet e duhura dhe dietën me kalori të ulët për të arritur një efekt më të mirë të formësimit të trupit. (Kjo kontribuon në formimin dhe tonifikimin e trupit, megjithëse rezultatet nuk do të jenë kurrë të njëjta për të gjithë.

Ne rekomandojmë përdorimin gjatë 4-5 javësh për të përjetuar pikën e kthesës në veten tuaj)

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Ngjitese Dobesimi Mixbeaty”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products