Përshkrim

Shkëlqim të lartë, ekran LED me ngjyra te dyfishta .

Me 6 kende te shikimit dhe 4  nivele ndricimi.

Fiket automatikisht kur e hiqni gishtin,terheqese material plastik.

Perdoret per matjen e hemoglobines,rrahjet e zemres.

Produkti vlen per tu perdoru ne familje,spitale,kirurgji,pediatri,para dhe pas sportit.

 

0.0 Average Rating Rated (1 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Submit Your Review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

 1. Genc Zeka

  Pershendetje,
  Kam deshire te kem sa me pare produktin e publikuar nga ju.
  Adresa: Instituti Bujqesor Tirane, perball rreth rrotullimit.
  Nr: 0694055022/ Genci

  Helpful (0) Unhelpful (0)
     More Products