Oximeter per matjen e pulsit

1,990 L3,990 L (-50%)

Shitur nga: smart-shoppingtv

10 in stock

Kodi: K251-1

Shkëlqim të lartë, ekran LED me ngjyra te dyfishta .

Me 6 kende te shikimit dhe 4  nivele ndricimi.

Fiket automatikisht kur e hiqni gishtin,terheqese material plastik.

Perdoret per matjen e hemoglobines,rrahjet e zemres.

Produkti vlen per tu perdoru ne familje,spitale,kirurgji,pediatri,para dhe pas sportit.

 

Add a review

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje Për Këtë Produkt

 1. by Genc Zeka

  Pershendetje,
  Kam deshire te kem sa me pare produktin e publikuar nga ju.
  Adresa: Instituti Bujqesor Tirane, perball rreth rrotullimit.
  Nr: 0694055022/ Genci

Vendor Information

 • Store Name: smart-shoppingtv
 • Vendor: smart-shoppingtv
 • Address:
 • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Oximeter per matjen e pulsit

1,990 L3,990 L (-50%)

Shto në Kasë