Përshkrim

Përbërësit natyralë në këto ngjites këmbësh lehtësojnë dhimbjen dhe tensionin, nxisin një gjumë më të thellë

Thjesht ngjiteni nën këmbën tuaj para se të flini.

Në përgjithësi nevojiten 6-8 orë që të ndodhë përthithja e plotë përpara se të hiqni jastëkët, t’ju ndihmojë të siguroni një gjumë të thellë dhe t’ju lejojë të zgjoheni të ndiheni të freskët

Çdo paketë ka 10 ngjites këmbësh , ju lejojnë ta përdorni për rreth 2 muaj derisa të ndiheni më mirë. Paketa individuale është e përshtatshme për udhëtim

Imagjinoni të zgjoheni në mëngjes duke u ndjerë i rigjallëruar, energjik dhe gati për të përballuar ditën!

Fitoni ekuilibrin duke pastruar. Përmirësoni shëndetin fizik. Me origjinë nga Japonia, studiuesit kanë zbuluar përfitimet e aftësisë së bambusë.

Në ditët e sotme, jeta e njerëzve është nën presion të madh dhe shumë njerëz vuajnë nga problemet e gjumit. Ngjitja me jastëkët e këmbëve me xhenxhefil mund të përmirësojë në mënyrë efektive cilësinë e gjumit dhe të ndihmojë për të fjetur më mirë. Këto jastëkë këmbësh mund të largojnë lagështinë dhe të ftohtin, të nxisin qarkullimin e gjakut, këmbët thellësisht të pastra dhe të ngrohta. Përdoreni atë vazhdimisht për ta bërë trupin tuaj më të shëndetshëm dhe më të relaksuar.

Nxitja e qarkullimit të gjakut dhe metabolizmit.

Aktivizimi i qelizave, përmirësimi i funksioneve të organeve vitale.

Relaksimi i muskujve dhe tendinave, eliminimi i lagështirës, rimbushja e thelbit jetësor dhe forcimi i veshkave.

Përmirësoni cilësinë e gjumit tuaj, zvogëloni mjegullën e trurit dhe përmirësoni qartësinë me arna tona të lehta për t’u përdorur 2 në 1 këmbë. Këto janë krijuar për të ndihmuar në procesin e pastrimit të trupit. Këmbët tona rrisin metabolizmin, energjinë dhe përmirësojnë sistemin tuaj imunitar, si dhe ofrojnë lehtësim të shpejtë nga stresi, dhimbja, lodhja, ankthi, dhimbjet, hangoveri dhe kapsllëku. Zgjedhja perfekte për burrat, gratë, të rriturit dhe fëmijët që duan të relaksohen dhe të kënaqen. gjumë i qetë, i thellë.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Relaksuesi i Kembeve KINOKI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products