Përshkrim

Materiali i klasës profesionale – 65% najlon me cilësi të lartë, tel latex 25% dhe material elastik 10%, materiali i butë i pëlhurës është bibuloz dhe merr frymë mirë. Teknologjia e thurjes 3D, e butë, elastike e lartë, parandalon tendosjen e muskujve të këmbës.

Rrip i rregullueshëm për kompresim pa rrëshqitje dhe ekstra – Rrip lateksi i rregullueshëm me ngjeshje më të fortë me ngjitje të lartë, siguron mbështetje të fortë për nyjen e gjurit dhe përqafon fort kofshën pa rrëshqitur poshtë ose mbështjellë. Për më tepër, duke përdorur këtë mbajtëse të shkëlqyeshme gjuri, ju mund të personalizoni ngjeshjen sipas nevojave tuaja.

Rikuperim më i shpejtë dhe rehati gjatë gjithë ditës – Do t’ju pëlqejë ky dizajn ergonomik më i ri me mbështjellës shtesë të rregullueshëm që do të rrisë qarkullimin tuaj në mënyrë të synuar që do të shkurtojë kohën tuaj të rikuperimit dhe do të zvogëlojë ënjtjen duke qenë akoma të rehatshëm nëse jeni duke ecur, vrapuar, peshëngritje në palestër , duke ecur me biçikletë ose duke fjetur.

I përshtatshëm për çdo sport – Mbështetja jonë e gjurit jep shtypje të synuar me mbështetje të moderuar për gjunjët. Mbështetja më e mirë e mëngëve dhe gjurit për vrapim, atletikë, vrapim, çiklizëm, peshëngritje, squats, futboll, basketboll, volejboll, ski, tenis, golf, ecje, ecje, lifting dhe joga, pothuajse çdo aktivitet sportiv dhe ushtrimor!

Matja – Ju lutemi kontrolloni figurën e grafikut të madhësive si referencë për zgjedhjen e mbajtësit tuaj të përshtatshëm të gjurit. Nëse keni ndonjë problem para ose pas porosisë, thjesht mos ngurroni të na njoftoni.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Rrip Elastik Mbrojtes Per Gjurin”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products