Përshkrim

  • Shtrese ortopedike material silikoni.
  • Perdoret nga te gjitha moshat.
  • Ndihmon ne qarkullimin e gjakut.
  • Largon djersen.
  • Parandalon kallot.
  • Sherben per shplodhjen e kembes per personat qe qendrojne per nje kohe te gjate ne kembe ose qe bejne ecje te gjata.
  • Anti-alergjik dhe anti-bakterial.
  • Sherbejne si shtresa terapeutike per personat qe kane problem te ndryshme ortopedike si p.sh dystabanet.
  • Masat jane: 35-37 S, 38-39 M, 40-41 L, 42-43 XL, 44-46 XXL

Produkt i certifikuar nga “Federate Boterore Farmaceutike”

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Sholle ortopedike silikoni”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products