10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Sholle ortopedike silikoni

1,490 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: Gj – 187

  • Shtrese ortopedike material silikoni.
  • Perdoret nga te gjitha moshat.
  • Ndihmon ne qarkullimin e gjakut.
  • Largon djersen.
  • Parandalon kallot.
  • Sherben per shplodhjen e kembes per personat qe qendrojne per nje kohe te gjate ne kembe ose qe bejne ecje te gjata.
  • Anti-alergjik dhe anti-bakterial.
  • Sherbejne si shtresa terapeutike per personat qe kane problem te ndryshme ortopedike si p.sh dystabanet.
  • Masat jane: 35-37 S, 38-39 M, 40-41 L, 42-43 XL, 44-46 XXL

Produkt i certifikuar nga “Federate Boterore Farmaceutike”

Be the first to review “Sholle ortopedike silikoni”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Sholle ortopedike silikoni

1,490 L