Përshkrim

Silikon per drejtimin e gishtave te kembeve 2 cope.

Perdoren per drejtimin e gishtave te vegjel dhe te medhenj te kembeve.

Te buta dhe te rehatshme qe mund ti mbani lehte ne kembe.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Silikon per drejtimin e gishtave te kembeve 2 cope”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products