Përshkrim

Behu multitask! Nderkohe qe formon trupin e deshiruar mund te degjosh muzike, te shohesh nje film apo edhe te gatuash pa u shqetesuar me per peshen tuaj.
Tani te duhen vetem 20 minuta perdorim te Vibro Action ne dite qe ti te arrish peshen ideale dhe format perfekte.

Vibro Action punon me teknologjine e fundit te vibrimit.
Muskujt e belit kontraktohen shpejt dhe intesivisht, 500 deri ne 900 here ne minute.
Levizjet e shkaktuara nga vibrimi nxisin qarkullimin e gjakut duke eliminuar celulitin dhe depertojne ne lekure duke rritur elasticitetin e saj.
Perdoret per ti dhene forme dhe tonifikim cdo pjese te trupit tuaj duke perfshire krahet, kembet, kofshet, te pasmet, muskujt, belin dhe me shume.
Gjate trajtimit me Vibro Action, muskujt tuaj relaksohen fale masazhimit me vibrim; keshtu perfitoni njekohesisht edhe stervitjen edhe masazhin shplodhes.
Vendoseni brezin e vibrimit mbi pjesen e trupit.

Me ane te pultit mund te zgjidhni nje nga 5 nivelet e vibrimit per te filluar procesin.

https://www.youtube.com/watch?v=PBJrqPCgugc

5.0 Average Rating Rated (3 Reviews)

Rated
100%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Submit Your Review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

 1. Ilda

  A te dobeson vertet apo genjejn

  Helpful (0) Unhelpful (0)
  • Serxhio

   Pershendetje,
   Vibro Action punon me teknologjine e fundit te vibrimit qe ben te mundur rritjen e kontarktimeve ne pjeset qe deshironi te tonifikoni dhe humbisni peshe.Eshte nder produktet me te shitur dhe klientet kane mbetur shume te kenaqur.

   Helpful (0) Unhelpful (0)
 2. Elasona xhelo

  Pershendetje dua te porosis kete

  Helpful (0) Unhelpful (0)
  • Serxhio

   Pershendetje,
   Ju lutem leni te dhenat tuaja ose ketu ose telefononi ne numrin e kontaktit +355 69 95 93 545
   per te perfunduar porosine. Faleminderit

   Helpful (0) Unhelpful (0)
 3. Shpresa

  Sh te domosdoshme

  Helpful (0) Unhelpful (0)
     More Products
     More Products