Vibroaction – Produkt Dobesimi

1,990 3,990  (-50%)

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: kk-124

Behu multitask! Nderkohe qe formon trupin e deshiruar mund te degjosh muzike, te shohesh nje film apo edhe te gatuash pa u shqetesuar me per peshen tuaj.
Tani te duhen vetem 20 minuta perdorim te Vibro Action ne dite qe ti te arrish peshen ideale dhe format perfekte.

🛑Vibro Action punon me teknologjine e fundit te vibrimit.
🛑Muskujt e belit kontraktohen shpejt dhe intesivisht, 500 deri ne 900 here ne minute.
🛑Levizjet e shkaktuara nga vibrimi nxisin qarkullimin e gjakut duke eliminuar celulitin dhe depertojne ne lekure duke rritur elasticitetin e saj.
🛑Perdoret per ti dhene forme dhe tonifikim cdo pjese te trupit tuaj duke perfshire krahet, kembet, kofshet, te pasmet, muskujt, belin dhe me shume.
🛑Gjate trajtimit me Vibro Action, muskujt tuaj relaksohen fale masazhimit me vibrim; keshtu perfitoni njekohesisht edhe stervitjen edhe masazhin shplodhes.
🛑Vendoseni brezin e vibrimit mbi pjesen e trupit. Me ane te pultit mund te zgjidhni nje nga 5 nivelet e vibrimit per te filluar procesin.

Average Rating

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Review For This Product

  1. 01

    by Shpresa

    Sh te domosdoshme

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 3.72 3.72 rating from 18 reviews
Ndertuar nga Proweb.al

Menuja kryesore

Vibroaction - Produkt Dobesimi

Vibroaction - Produkt Dobesimi

1,990 3,990  (-50%)

Add to Cart