Përshkrim

Ju mund të stërviteni në rehatinë e shtëpisë tuaj ose mund të ndiqni rutinën tuaj të fitnesit.

Është një mjet fizik për stërvitje për rritjen e muskujve tuaj.

Smart Fitness është e rehatshme dhe me kujdes përshtatet në konturet e lëkurës tuaj.

Përdorni tonifikuesin Smart Fitness për:

 • Tonifikoni muskujt e barkut 20 minuta në ditë.
 • Krijoni dhe fortësoni muskujt e barkut.
 • Kombinoni ushtrime dhe fortësoni muskjut.
 • Arrini rezultate më të mira duke e kombinuar edhe me stërvitje shtesë.
 • Perdoret për masazh relaksues.

Kjo paisje tonifikuese me sistemin special EMS (stimulimi elektrik i muskujve) është e përshtatshme për femra dhe meshkuj. Përdoret për tonifikim të muskujve, rehabilitim ose për të përmirësuar rutinën tuaj të fitnesit.

Në përgjithësi, muskujt veprojnë në përgjigje të sinjaleve nga truri. EMS (Stimulimi i Muskujve Elektrik) është një teknologji që përdor sinjale elektrike për të stimuluar dhe ushtruar drejtpërdrejt muskujt.

Është një paisje me gjashtë pike për ushtrimin tuaj, i përshtatshëm për trajnimin e krahëve, belit dhe muskujve të këmbëve

Projektuar me 4 mënyra të trajnimit dhe 10 shpejtësi pune

Ndihmoni që të merrni fizikun që keni kërkuar gjithmonë në një program të thjeshtë stërvitjeje

Lista e Paketave: 1 x Fit ABS (fletë xhel) 2 x Body Fit (fletë xhel) 1 x Remote Control 3 x marrës pa tela

KUJDES:

 • Nuk është i përshtatshëm për burrat, trupi i të cilëve ka aparate mjekësore, si stimulues i zemrës etj.
 • Personat që sapo kane përfunduar operacionin kirurgjik.
 • Mos përdorni kur ngni makinën, ose përdorni makinën.
 • Jini të kujdesshëm kur merren nga gratë shtatzëna dhe alergjitë e lëkurës.

 

[youtube v=”EPgESRE9tRU”]

0.0 Average Rating Rated (1 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Submit Your Review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

 1. shoppadmin

  Cilesi fantastike dhe rezultate te prekshme

  Helpful (0) Unhelpful (0)
     More Products